Tituliniai Šv. Arkangelo Mykolo atlaidai

Rugsėjo 29 d. šventėme titulinius Šv. Mykolo atlaidus. Šv. Mišias aukojo Vilniaus šv. Apaštalų Petro ir Povilo bažnyčios vikaras Miroslav Jonas Domanskij. Savo vizitu parapijiečius padžiugino iš Punsko atvykęs ir Šv. Mišių aukoje dalyvavęs kun. Adam Adukowski.

Sulaukėme ir Širvintų rajono policijos komisariato atstovių, kurios minint Keliaujančiųjų ir vairuotojų dieną ne tik apžvelgė eismo situaciją šalyje ir Širvintų rajone, bet ir dalyvavo žodžio liturgijoje.

Galingais vargonų akordais ir giesmėmis šlovino Viešpatį Širvintų bažnyčios choras, vadovaujamas Dailiaus Kavalevskio.

Dėkojame visiems gausiai susirinkusiems, buvusiems maldoje ir padovanojusiems vieni kitiems neįkainojamą dovaną – bendrystę.

,,Šlovingas Dievo pasiuntiny, Šventasis Mykolai. Tiesos šviesa ir meilės galia tėvynę apginti mokyk jos vaikus…”